Zmiany na nowe to nie zawsze zmiany na lepsze

Byłam ciekawa na czym będzie polegała moja nowa praca bank Białystok. Zostałam oddelegowana z centrali i nie wiedziałam do końca czym tutaj ma zajmować się zastępca kierownika. U nas to wiadomo co by należało do moich obowiązków na takim stanowisku, ale tutaj była zupełnie inna struktura organizacyjna i jak widać stanowisko stanowisku nierówne. Kiedy rozpoczęła się praca bank Białystok, to okazało się, że jestem niemal takim samym pracownikiem jak inni, też muszę obsługiwać klientów, też muszę siedzieć w kasie. Jak nie ma kierowniczki, to ją zastępuję, ale i ona robi to samo co wszyscy. U nas kierownik i zastępca przygotowują raporty, sprawozdania, robią plany, przedstawiają analizę wykonania planu itd. A tutaj tego się nie robi. Tutaj wszelkie sprawozdania generowane są raz na tydzień i robi to ten, kto akurat ma chwilę czasu. Nie sądziłam, że praca bank Białystok będzie się aż tak różniła od mojej dotychczasowej pracy, a w zasadzie to, że nie będzie się wcale różniła, bo poprzednio pracowałam na niższym stanowisku.

One thought on “Zmiany na nowe to nie zawsze zmiany na lepsze

  1. Może zakres obowiązków zależy od wielkości banku? U nas w oddziale każdy ma na tyle wąski zakres obowiązków, że po przejściu do innego banku na analogiczne stanowisko jakie teraz zajmuję musiałbym się pewnie nauczyć wielu nowych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>