Czasem trzeba coś zmienić

Już nie mogłam się doczekać. Wyglądało na to, że praca bank Toruń będzie od przyszłego miesiąca na mnie czekać. Musiałam jeszcze tylko uporządkować sprawy z obecnym pracodawcą. Nie będzie to trudne, bo już wcześniej wspominałam, że będę chciała odejść. Szef to rozumiał i nie miał do mnie żalu. Po prostu nie dawałam rady pracować w takim trybie. Pracowałam od 7 do 15. niby wspaniale, gdyby nie to, że dojazd do pracy zajmował mi dwie godziny. Tym sposobem o 5 musiałam wychodzić z domu. A wstawałam o 4. Do domu wracałam na 17. Zrobić obiad, ogarnąć cokolwiek i była 21. Kładłam się, a o 4 pobudka. I tak codziennie. Nic nie miałam z życia. Chciałam koniecznie znaleźć jakąś pracę bliżej miejscowości zamieszkania i wtedy trafiłam na ofertę praca bank Toruń. Do Torunia miałam raptem 20 minut, więc to byłaby idealna praca. Szkoda mi było dawnej pracy, bo lubiłam i szefostwo, bo to byli mili ludzie i koleżanki, ale te dojazdy mnie dobijały. Chwilami chodziłam półprzytomna ze zmęczenia, kilka razy przejechałam stację i pojechałam dalej, bo usnęłam w pociągu.

3 thoughts on “Czasem trzeba coś zmienić

  1. Fajne szefostwo to naprawdę pozytywna sprawa 🙂 Sama mam w pracy panią kierownik, dzięki której nawet w najcięższych miesiącach wszyscy pracują w spokoju i dobrej organizacji pracy. Współpracownicy są ok, często po pracy spotykamy się na paintballu, kręglach czy po prostu na piwie.

  2. Magda – zazdroszczę takiej pracy. Myślę, że jesteś w nielicznej grupie osób, którzy trafili na fajnych ludzi w pracy. U mnie w oddziale nie jest źle, ale czuć mały wyścig szczurów. Każdy zrobi wszystko by zwiększyć sprzedaż i dostać premię.

  3. A u nas ostatnio w pracy pani kierownik zorganizowała party oddziałowe. Było jedzenie, kostiumy i niezły zespół. Było super!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *