Co się odwlecze, to nie uciecze

Szukałam ofert z zakresu praca bank Bydgoszcz. Ale niestety te, które aktualnie były wyświetlane mi nie pasowały. Albo były na zbyt niskie stanowiska, albo na zbyt wysokie. Kiedy odchodziłam z poprzedniego miejsca pracy, to sądziłam, że bez problemu znajdę nową pracę. A jednak praca bank Bydgoszcz aktualnie nie była dla mnie. Martwiło mnie to, bo im dłużej będę bez pracy, tym ciężej będzie mi wrócić do dawnego rytmu dnia. Co prawda nie było to problemem od strony finansowej, bo mąż dobrze zarabiał i mieliśmy sporo oszczędności. Ale ja po prostu chciałam wrócić do pracy. Wtedy mąż zaproponował, że skoro obecnie nie pracuję, to może praca bank Bydgoszcz może jeszcze trochę poczekać, a my postarajmy się o dziecko. Nie będę zestresowana, ani przemęczona, to i ciążę zniosę lepiej, a po urodzeniu dziecka pomyślę o szukaniu czegoś nowego. Nie byłam pewna, czy to dobry pomysł, ale mąż mnie namówił. A teraz nie żałuję. Urodziłam wspaniałego i zdrowego brzdąca, a praca bank Bydgoszcz może jeszcze rok poczekać.

One thought on “Co się odwlecze, to nie uciecze

  1. Ja niedawno skończyłem finanse i bankowość i intensywnie szukam pracy. Byłem na paru rozmowach kwalifikacyjnych ale póki co nic z tego nie wyszło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>