Specjalista ds. zamówień publicznych

AWIMA Sp. J. B. Wiśniewski
Spółka Awima działająca od ponad 20 lat na rynku obsługi porządkowej biur i urzędów w związku z rozwojem firmy poszukuje do swojego zespołu:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • monitorowanie ogłoszeń przetargowych zgodnych z profilem działalności firmy
  • kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych oraz zapytań ofertowych
  • weryfikacja SIWZ, draftów umów, opracowywanie pytań formalnych,
  • odpowiedzialność za terminowy obieg dokumentów przetargowych
  • prowadzenie korespondencji zewnętrznej oraz wewnętrznej
  • sporządzanie niezbędnych dokumentów, pism związanych z postępowaniami przetargowymi
  • współpraca z firmami zewnętrznymi
  • przygotowywanie raportów, statystyk
  • archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • raportowanie bieżących działań zgodnie ze standardami firmy
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i wsparcie przy prowadzonych przez Spółkę projektach
  • inne bieżące prace związane z funkcjonowaniem firmy
Oczekujemy:
  • uczciwości, skrupulatności i zaangażowania w sprawy Spółki
  • komunikatywności i doskonałej organizacja pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • doświadczenia w pracy administracyjno-biurowej i otwartości na nowe wyzwania
  • umiejętności obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • miłą atmosferę pracy
  • miejsce zatrudnienia w dzielnicy Wawer, 700 m od stacji PKP Falenica
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i predyspozycji 3.000 – 3.400 zł netto