Specjalista ds. wsparcia projektowego

Ogłoszenie numer: 3754305, z dnia 2020-10-13

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SWP.20.09

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • obsługa ewidencji majątku
  • koordynacja zamówień
  • przygotowywanie raportów
  • obsługa administracyjna dyrekcji

Wymagania

  • wykształcenie biznesowe (mile widziane finansowe, zarządzania projektami)
  • umiejętności analityczne
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym
  • znajomość j. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność szybkiego uczenia się obsługi nowych aplikacji