Specjalista ds. Środków Trwałych

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

(obecnie praca zdalna)

Zakres obowiązków:
  • aktywny udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych oraz w procesie badania sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie danych dla audytorów, udzielanie niezbędych wyjaśnień i informacji itd.
  • odpowiedzialność za kontrolę merytoryczną i prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych spółek z Grupy zgodnie z przepisami UoR, UPDoP oraz MSSF
  • przygotowywanie raportów na potrzeby raportowania statutowego oraz grupowego
  • odpowiedzialność za rozliczanie inwestycji w toku
  • wsparcie przy rozliczaniu inwentaryzacji aktywów firmy
  • udział w projektach wewnątrzfirmowych
Wymagania względem Kandydatów:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość systemu AX Dynamics
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • skrupulatność, dokładność
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie NNW, bony świąteczne, szeroka oferta zniżek na produkty w ramach platformy zakupowej Medicover_Benefits, bezpłatny dostęp do platformy MedicoverGO oferującej indywidualne plany dietetyczne i treningowe, możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych oraz oferty zniżek na usługi oferowane przez inne spółki w ramach Medicover)