Specjalista ds. rozliczeń projektów unijnych

Ogłoszenie numer: 3800073, z dnia 2020-10-12

Fundacja Gospodarcza Pro Europa

Fundacja Gospodarcza Pro Europa istnieje od 2002 r. i prowadzi statutową działalność w obszarze rozwoju społecznego i gospodarczego oraz edukacji.

 

Fundacja Gospodarcza Pro Europa w Toruniu, ul. Warszawska 4/7 poszukuje pracownika do Działu Finansowego na stanowisko

Specjalista ds. rozliczeń projektów unijnych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

 

Opis stanowiska

Wymagania wynikają z zakresu pracy na stanowisku i polegają na: znajomości zagadnień rozliczeń projektów unijnych i Erasmus, rozliczeń działalności finansowej Fundacji, prowadzeniu dokumentacji finansowej, fakturowaniu, tworzeniu raportów kasowych, rozliczania zaliczek i delegacji, tworzeniu i rejestracji umów cywilno-prawnych, współpracy z biurem rachunkowym obsługującym Fundację.

 

Praca w dwuosobowym Dziale, współpraca z pozostałymi Działami Fundacji i Zarządem pozwoli rozwinąć umiejętności, osiągnąć kolejny etap w karierze zawodowej, uzyskać perfekcję w działaniu.

Wymagania

  • znajomości zagadnień rozliczeń projektów unijnych i Erasmus,
  • rozliczeń działalności finansowej Fundacji,
  • prowadzeniu dokumentacji finansowej,
  • fakturowaniu,
  • tworzeniu raportów kasowych,
  • rozliczania zaliczek i delegacji,
  • tworzeniu i rejestracji umów cywilno-prawnych.

Od kandydatów oczekujemy: znajomości rozliczeń projektów unijnych, dokładności, znajomości zagadnień rozliczeń finansowych, zamiłowania do cyfr i rachunków, porządku i pracowitości, chęci uczenia się nowych umiejętności (przez 3 m. zapewniamy opiekę mentorską), koleżeńskości, zaangażowania w pracę i pozytywnego nastawienia do ludzi.. W pracy przydadzą się: umiejętność posługiwania się Word i Excel, cierpliwość i odporność na stres. Zapraszamy do składania aplikacji w postaci CV na adres mailowy Fundacji Pro Europa

Oferujemy

  • Trzymiesięczny okres próbny pod kierunkiem  Mentora, który nauczy i wprowadzi w zadania.
  • Praca w dwuosobowym Dziale, współpraca z pozostałymi Działami Fundacji i Zarządem pozwoli rozwinąć umiejętności, osiągnąć kolejny etap w karierze zawodowej, uzyskać perfekcję w działaniu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.