Specjalista ds. projektów UE

Ogłoszenie numer: 3866652, z dnia 2020-11-10

Klient portalu Praca.pl

Firma z branży energetyczno-chemicznej

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • wsparcie prawidłowej realizacji zadań w projekcie
  • sporządzanie dokumentacji projektowej
  • sporządzanie dokumentów, raportów, wniosków o płatność związanych z realizacją projektu
  • dbanie o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem projektu, monitorowanie wskaźników projektowych
  • współpraca z kierownikiem projektu oraz z zespołem projektowym
  • prowadzenie procedur związanych z realizacją zasady konkurencyjności oraz prawa zamówień publicznych stosowanych przy realizacji projektów finansowanych z funduszy UE
  • obsługa administracyjna i logistyczna projektów
  • archiwizowanie dokumentacji projektowej
  • prowadzenie dokumentacji finansowej projektów
  • kontrola wydatków środków finansowych
  • rozliczanie projektów w systemie SL2014
  • prowadzenie rozliczeń finansowych, przygotowaniem dokumentów finansowych
  • znajomość sporządzania cah-flow

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów UE
  • praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia i dokładność w działaniu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród
  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy