Specjalista ds. Planowania i Analiz w Zespole Controllingu

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 71-letnią historią działalności.
Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • przygotowywanie i aktualizacja planów finansowych (budżetów Spółki, planów rzeczowo-finansowych, projekcji przepływów finansowych)
  • monitorowanie wykonania prognoz, planów, budżetów kosztowych i analiza odchyleń
  • analizy i projekcje kosztów (regularne oraz ad-hoc / jednostkowe oraz zbiorcze)
  • opracowanie koncepcji i rozwój narzędzi do wspomagania planowania finansowego i analiz ekonomicznych
  • sporządzanie bieżących i okresowych raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby firmy
  • gromadzenie i weryfikacja danych dotyczących wyników finansowych
  • udział w projektach dotyczących obszaru controllingu, w tym we wdrażaniu systemów informatycznych

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w sporządzaniu budżetów oraz prognoz finansowych w spółkach kapitałowych
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne (finanse/rachunkowość/controlling/ ekonometria itp.)
  • znajomość zagadnień rachunkowości finansowej i zarządczej oraz controllingu
  • znajomość zagadnień planowania strategicznego i operacyjnego
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • wysokie zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu
  • umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • znajomość systemów bazodanowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach
  • dofinansowanie do pakietów medycznych i kart Fitsport/Fitprofit
  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie Bożonarodzeniowe)
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami