Specjalista ds. księgowości

Ogłoszenie numer: 4060569, z dnia 2021-01-05

Firma "ENERGOP" SPÓŁKA Z O.O. jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów rurociągowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu petrochemicznego, chemicznego oraz energetycznego w kraju i za granicą.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie / Sochaczew

Opis stanowiska

Zakres obowiązków
  • weryfikacja rachunkowa i podatkowa dokumentów księgowych,
  • ewidencja księgowa dokumentów,
  • czynności w ramach zamknięcia okresów sprawozdawczych,
  • planowanie, kontrola wykonania, analiza odchyleń,
  • przygotowanie raportów zarządczych.

Wymagania

Profil/oczekiwania:
  • wykształcenie lub kwalifikacje zawodowe z dziedziny rachunkowości i finansów,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • preferowane doświadczenie w podmiocie usługowo-montażowym,
  • znajomość systemów finansowo-księgowych,
  • biegła znajomość MS Office, a w szczególności Excel,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju,
  • udział w szkoleniach,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników.