Specjalista ds. koordynowania i rozliczania projektów

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach
Ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Proszowice

SP ZOZ Proszowice, ul. Kopernika 13, 32-100 Proszowice

ZADANIA

  • koordynowanie projektów,
  • nadzór nad realizacją i rozliczaniem projektów,
  • przygotowywanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji,
  • współpraca z otoczeniem rynkowym w celu realizacji projektów,
  • prowadzenie rejestrów, ewidencji i sprawozdań z realizowanych projektów,
  • gromadzenie informacji dotyczących realizowanych projektów,
  • opracowane okresowych oraz końcowego sprawozdania z realizacji projektu zakresie merytorycznym oraz wymaganych przez Instytucję zarządzającą, w tym wniosków o płatność,
  • dokonywane analizy odchyleń i proponowanie działań korygujących.

WYMAGANIA OGÓLNE

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • predyspozycje i umiejętność pracy w zespole (organizacja i prowadzenie spotkań, definiowanie i śledzenie wyznaczonych zadań),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość SL 2014,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu i rozliczaniu projektów.

WYMAGANE DOKUMENTY

  • Kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • Inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikację i umiejętności.

FORMA ZATRUDNIENIA

  • Umowa o pracę lub urnowa cywilnoprawna