Specjalista ds. kontraktowania projektów budowy

Faktoria Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą wielu inwestycji na Śląsku. Realizujemy projekty mieszkaniowe, biurowe w formule D&B „Zaprojektuj i wybuduj".

Miejsce pracy:Katowice

Prężnie rozwijająca się firma budowlana zajmująca się kompleksową realizacją dużych inwestycji budowlanych na terenie Śląska poszukuje osób na stanowisko specjalista ds. kontraktowania projektów budowy.

Zadania:
  • Pozyskiwanie i analiza ofert podwykonawców z branży budowlanej,
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami materiałów budowlanych,
  • Współpraca z kierownictwem na budowie,
  • Tworzenie, zawieranie zleceń i umów porozumieniu z działem prawnym,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi podwykonawcami/dostawcami.
Wymagania:
  • Doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych min. 3 lata,
  • Znajomość prawa budowlanego w praktyce,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy:
  • oferujemy pracę w młodym kreatywnym zespole, w przyjaznej atmosferze, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stabilne zatrudnienie.
  • rodzaj umowy - na czas określony
  • wymiar etatu - na cały etat