Specjalista ds. controllingu

Req ID 10860 Gliwice, Poland

Zadania:

  • Dokonywanie wycen bieżących zmian produktowych,
  • Kalkulacja cen dla jednostek powiązanych,
  • Aktywne uczestnictwo w zamknięciach miesiąca oraz przygotowywaniu prognoz finansowych,
  • Udział w procesie przygotowania budżetu rocznego,
  • Przygotowanie analiz dotyczących poziomu zapasów (zamknięcie miesiąca, prognozy, budżet),
  • Inne analizy i raporty.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne,
  • 2-3 letnie doświadczenie w dziale finansowym,
  • Komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2,
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,
  • Prywatną opiekę zdrowotną PZU,
  • System premii.

Dołącz do naszego zespołu ZF jako Specjalista ds. controllingu i aplikuj już teraz!