Project Manager

Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.:
Opis projektu:

Budowa nowego wewnętrznego systemu zw. z rejestrowaniem, zarządzaniem i aktywnym monitoringiem wykorzystania licencji dotyczących audycji tv.

Zadania:
  • Prowadzenie dużego projektu programistycznego własnego (ok. 8-9 osób)
  • Zarządzanie zespołem, budżetem, zakresem i harmonogramem.
  • Koordynacja prac w zespole.
  • Współpraca z biznesem.
Wymagania:
  • Konieczne doświadczenie z zakresu zarządzania własnym projektem programistycznym realizowanym zwinnie.
  • Bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania.
  • Bardzo dobra znajomość organizacji pracy w zespole, JIRA i Confluence.
  • Duża inicjatywa i nastawienie na efekty.
Oferujemy
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
  • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Prawdziwy wpływ na rozwój twojej ścieżki kariery
  • Pracę w zespole, dla którego twoja opinia ma znaczenie
  • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko ETL SAS Developer.