Pracownik ds. księgowości

Częstochowa ul. Jagiellońska 67/71

Oferujemy:

  • MOŻLIWOŚCI ROZWOJU ZAWODOWEGO
  • SZKOLENIA (WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE)
  • PRZYJAZNA I POMOCNA KULTURA BIZNESU
  • PAKIET ŚWIADCZEŃ
OPIS

Poszukujemy zmotywowanej, kreatywnej, dokładnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Pracownik ds. księgowości, w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej Hegelmann Transporte Sp z o.o. z siedzibą w Częstochowie z filiami w całej Europie

ZADANIA
  • księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych
  • kontrola faktur pod względem formalnym i rachunkowym
  • analiza kont księgowych
WYMAGANIA
  • wykształcenie kierunkowe-finanse, rachunkowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • mile widziana znajomość programu księgowego Optima
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność organizacji czasu i przestrzeni
  • znajomość języka obcego (angielskiego, niemiecki, rosyjski) w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowy atutem

Jesteś zainteresowany pracą w Hegelmann Transporte Sp. z o.o.?
Prześlij do nas swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.