Młodszy specjalista ds. controllingu

Ekoenergetyka Service S. z o.o. to nowoczesna baza serwisowa z centralnym magazynem części zamiennych oraz zespołem profesjonalistów. Świadczymy usługi instalacji i serwisu stacji ładowania pojazdów elektrycznych klientom Ekoenergetyki-Polska S.A. oraz innym podmiotom zarówno w kraju, jak i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • obsługa dokumentów finansowych;
  • współpraca z Działem Księgowym;
  • wsparcie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • badanie rentowności według kanałów dystrybucji, klientów itp.;
  • wsparcie działów wykonawczych w zakresie kalkulacji oceny rentowności planowanych projektów, kontraktów;
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów;
  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych;
  • pozostałe prace związane z wdrożeniem systemu ERP.

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub z zakresu finansów, controllingu;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu finansów, rachunkowości i/lub controllingu;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umysł analityczny;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność oraz rzetelność;
  • umiejętność organizacji pracy własnej.
Oferujemy:
  • Możliwy awans wewnętrzny
  • Lider e-mobility
  • Zespołowość
  • Innowacyjna branża
  • Środowisko międzynarodowe
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szkolenia, rozwój pracowników
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Inicjatywy sportowe, np. pakiet OK System, squash
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Spotkania integracyjne i eventy firmowe
  • Niezbędne narzędzia pracy