Młodszy Kontroler Finansowy

Międzynarodowa spółka deweloperska działająca na terenie całego kraju i mająca siedzibę w Warszawie poszukuje Młodszego Kontrolera Finansowego. Dział finansowy liczy obecnie cztery osoby zaangażowanie w obsługę spółek zależnych (inwestycje mieszkaniowe). Nowa osoba będzie brała udział w niemal wszystkich obszarach funkcjonowania działu finansowego. Poszukujemy osób zaangażowanych w pracę, sumiennych, dociekliwych, z wiedzą merytoryczną i doświadczeniem na podobnym stanowisku w spółkach budowlanych i/lub deweloperskich. Firma oferuje pracę w bardzo dobrej atmosferze w firmie, która rok do roku zwiększa udział w rynku i zatrudnienie. Do tego dochodzi pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport.
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • Obsługa kont bankowych w spółkach zależnych – ponad 20 spółek
  • Udział w przygotowywaniu budżetów inwestycji deweloperskich
  • Zarządzanie cash-flow spółek zależnych
  • Weryfikacja poprawności otrzymywanych faktur i ich księgowanie
  • Przygotowywanie analiz finansowych
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby spółki
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży budowlanej i/lub nieruchomości
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wysoka etyka pracy, zaangażowanie i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole i pracy samodzielnej
  • Kultura osobista i biznesowa
Oferta
  • Pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport
  • Umowa o pracę
  • Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Możliwości rozwoju w spółce zwiększającej udział w rynku rok do roku