Menedżer ds. modelowania ryzyka i analiz

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Zabierzów
Numer: StPr/2020-12-17/2352
OBOWIĄZKI:
- Budowa i monitoring ekonometrycznych modeli ilościowych i narzędzi przy wykorzystaniu języka programowania R;- Przeglądanie i zarządzanie modelami ryzyka;- Ocena poprawności i adekwatności różnych modeli oraz przeprowadzanie analiz wyników, wpływów oraz analiz porównawczych;- Przeprowadzanie analiz implementacji w celu oceny ich poprawności i stabilności;- Wspieranie działań regulacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, kierunek: matematyka / finanse / ekonomia; Umiejętności: Znajomość języka programowania R; Bardzo dobra wiedza w zakresie tworzenia lub walidacji modeli ilościowych; Zdolność do pracy w globalnych zespołach z różnych obszarów organizacji; Wiedza z zakresu ryzyka i analizy danych; przynajmniej pięć lata doświadczenia zawodowego; Płynna znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Miejsce pracy:

Zabierzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 540 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego