Menadżer ds. optymalizacji procesów

Jako Menadżer ds. optymalizacji procesów będziesz odpowiedzialny za prowadzenie projektów w obszarze ciągłego doskonalenia dla największej apteki internetowej w Polsce.

Będziesz brał udział w innowacyjnych projektach wdrażania i udoskonalania najnowszych systemów e-commerce, BI, ERP, WMS, CRM, Contact Center a tym samym kluczowym ogniwem transformacji cyfrowej organizacji.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za rozwój i wdrażanie procesów w Gemini,
  • doskonalenie procesów poprzez inicjowanie i wdrażanie zmiany w celu podniesienia efektywności i wydajności,
  • odpowiedzialność za optymalizację i standaryzację procesów w celu stałej poprawy jakości,
  • wdrażanie i monitorowanie KPI dla kluczowych procesów,
  • rozpowszechnianie podejścia Lean Management wśród pracowników.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość metodologii i narzędzi zarządzania procesami ( Lean, KAIZEN),
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne (współpraca z biznesem, interesariuszami, kancelarią prawną),
  • bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy (własnej i zespołu),
  • znajomość języka angielskiego (komunikatywna),
  • znajomość MS Excel, MS Visio,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów logistycznych, małej logistyki będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.