Księgowa / Księgowy

MCC S.A. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się m.in. w zakresie Budownictwa Drogowego.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek
Opis stanowiska:
  • weryfikacja i ewidencjonowanie dokumentów księgowych zgodnie z przepisami o rachunkowości (dokumenty kosztowe, wyciągi bankowe),
  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży,
  • weryfikacja rejestrów VAT,
  • uzgadnianie sald księgowych,
  • wsparcie bieżącej pracy Działu Księgowości.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych i przepisów o rachunkowości,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia, Rewizor, Subiekt
  • znajomość programu Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • systematyczność, obowiązkowość, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w rozwijającej się i nowocześnie zarządzanej firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.