Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 3972159, z dnia 2020-11-20

Klient portalu Praca.pl

Biuro Rachunkowe działa od 25 lat zapewniając swoim klientom kompleksową obsługę.

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie ksig handlowych, KPIR i podatkowych,
  • pełna obsługa kadrowa, płacowa, ZUS pracowników zatrudnionych u klientów (opcjonalnie)
  • rozliczanie podatków PIT, CIT, VAT, sporządzanie deklaracji,
  • bieżąca kontrola obrotów i sald oraz rozrachunków,
  • przygotowywanie raportów, deklracji, sprawozdań- US ZUS, GUS, PEFRON i inne ,
  • aktywne monitorowanie zmian w przepisach podatkowych.

Wymagania

  • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • znajomość aplikacji biurowych, MS Office (w szczególności Excel), Symfonia, Saldeo,
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • otwartość na wdrażanie nowości technicznych usprawniających pracę,
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z współpracownikami i klientami.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w miłej atmosferze w nowoczesnym biurze,
  • wynagrodzenie uzależnione jest od umiejętności,
  • karty Multisport,
  • dostęp do przepisów podatkowych i szkoleń on-line.

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN