Główny Księgowy / Główna Księgowa

Ogłoszenie numer: 3836961, z dnia 2020-11-02

Centrum Rozwiązań Biznesowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Nr Ref.: GK/L/2020

Opis stanowiska

  • Całościowy nadzór nad działaniami związanymi z prowadzonym działem
  • Opisywanie i weryfikacja poprawności dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Prowadzenie rozrachunków, wystawianie i weryfikacja faktur, dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych itp.
  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT, CIT, PIT, sporządzanie deklaracji i prawidłowe rozliczenia podatków, sporządzanie JPK
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych z działalności, sprawozdań do GUS, sprawozdań merytorycznych
  • Prowadzenie dokumentacji oraz sporządzanie deklaracji ZUS
  • Rozliczanie podróży służbowych pracowników
  • Księgowanie wydatków związanych z działalnością [w programie Rewizor Insert]
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji finansowej na potrzeby kontroli

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku [minimum 2 lata] lub na stanowisku samodzielnego księgowego [minimum 3 lata]
  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, PIT i CIT, ZUS
  • Umiejętność obsługi programów księgowych [np. Rewizor] i kadrowo-płacowych [np. Gratyfikant]
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Odpowiedzialność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy/współpracy w zespole
  • Pozytywne podejście do życia oraz energia twórcza
  • Zimna krew

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zasad prowadzenia księgowości w organizacjach pozarządowych
  • Znajomość zasad rozliczania i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub możliwość ustalenia innej formy współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w młodym prężnym zespole