Global product manager/globalny menedżer produktu

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/21/0115
OBOWIĄZKI:

Zarządza procesem rozwoju produktu i/lub usługi we wszystkich fazach życia produktu. Bieżąca analiza rynku pod kątem informacji o klientach i ich potrzebach oraz ocena możliwości marketingowych dla produktu iub usługi; Współpracowanie z działami badawczo-rozwojowymi, produkcji, logistyki, IT itp. w zakresie opracowania parametrów produktu lub usługi; Opracowywanie planów sprzedaży; Wdrażanie produktów i/lub usług do kanałów dystrybucji; Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych opinii konsumentów, działań konkurencji i wyników sprzedażowych wdrożonego produktu i/lub usługi; Przygotowywanie raportów z zakresu prowadzonych działań;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Skuteczna sprzedaż produktów u usług we wszystkich strefach działalności. Zarządzanie działem sprzedaży.
Uprawnienia: analizowanie dokumentów

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego [Umiejętność 1] : wiedza z zakresu elektroniki i elektrotechniki [Inne] : PRACODAWCA NIE WYMAGA POTWIERDZENIA ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH CERTYFIKATAMI.

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 519 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu