Dyrektor Finansowy / Główny Księgowy

MILIMEX S.A
W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Opis stanowiska:
  • nadzorowanie obszaru finansów, księgowości, podatków i controllingu
Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i prawie podatkowym
  • sprawna obsługa programów księgowych
  • zaawansowana wiedza z zakresu rozliczania kosztów produkcji
  • zaawansowana wiedza z zakresu sprawozdań łącznych
  • terminowość, systematyczność, dokładność
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
  • umiejętność budowania procesów i procedur
  • umiejętność wielowątkowego działania
  • samodzielność i skuteczność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w dynamicznym zespole
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku