Dyrektor działu ds. ryzyka i kontroli

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5816
OBOWIĄZKI:
Kierowanie zespołem Ekspertów Merytorycznych w Operacji Monitorowania Transakcji oraz bycie kluczowym punktem kontaktowym dla odpowiednich Regionów, LoB i GSC we wszystkich procesach i czynnościach proceduralnych podejmowanych w ramach Globalnych Operacji Monitorowania Transakcji. Wypełnianie zleceń ustalonych w ramach programu Global Standards. Kierowanie definiowaniem i wdrażaniem modelu zapewniania jakości operacji FCR przy zachowaniu jego niezależności od operacji, braku konfliktu interesów i zapewnieniu elastycznej struktury w ramach procesu zapewniania jakości w celu zapewnienia konstruktywnej i spójnej informacji zwrotnej / mentoringu operatorom procesów. Aktywna współpraca z Liniami Biznesowymi, zespołem kierowniczym na Onshore i Offshore, dostawą zmian i innymi interesariuszami w globalnych funkcjach, aby zapewnić, że cele zespołów operacji bankowych w poszczególnych krajach są dostosowane do strategii biznesowej i popytu. Reprezentowanie operacji UK TM w odpowiedniej grupie roboczej ds. Procesów oraz udzielanie wskazówek i porad dotyczących wprowadzania zmian, offshoringu, przyjęcia platformy, wymiany najlepszych praktyk. Prowadzenie i utrzymywanie zespołu SME w całym regionie. Zapewnienie odpowiedniego rozwoju i szkolenia zespołowi w celu rozwijania umiejętności i kompetencji w regionalnych lokalizacjach FCR.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Ponad 14 lat doświadczenia w pracy w międzynarodowej instytucji finansowej, w tym: minimum 6 lat na stanowisku kierowniczym. Wymagane ukończenie studiów Master of Business Administration.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 26 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie