Analityk giełdowy

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2420
OBOWIĄZKI:
- Pozyskiwanie informacji rynkowych (z rynków amerykańskich) do prawidłowego sporządzenia analiz; przygotowywanie rekomendacji na potrzeby decyzji inwestycyjnych; prezentowanie własnych analiz; budowanie modeli inwestycyjnych.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 15:00-20:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: Brak. Uprawnienia: Brak. Wymagane umiejętności: znajomość i umiejętność programowania na platformach transakcyjnych na amerykańskich rynkach kapitałowych: NYSE, NASDAQ, CME. Inne wymagania: znajomość amerykańskich rynków kapitałowych: NYSE, NASDAQ, CME; znajomość systemów transakcyjnych Low i High Frequency Trading.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach