Analityk Biznesowy / Kontroler Finansowy

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. Corten Medic rozpoczęło swoja działalność w 1993 roku. Działania firmy opierają się na stałym dostosowywaniu się do potrzeb Pacjentów, ciągłej trosce o ich zdrowie, jak również promocję zdrowia wśród Pacjentów i ich rodzin. Aby sprostać tym wymaganiom firma wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia chorych, unowocześnia bazę sprzętową, usprawnia stosowane technologie medyczne, zaś pracownicy zarówno medyczni jak i pozostały personel dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji.

 

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje

pracownika na stanowisko:

Analityk Biznesowy / Kontroler Finansowy
Miejsce pracy: Warszawa (Ursynów)
Zadania:
 • Tworzenie standardowych raportów wyników finansowych ,analiz oraz modeli analitycznych niezbędnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem
 • Współpraca i analityczne wsparcie decyzji biznesowych działu sprzedaży i marketingu w tym kalkulacja ad hoc
 • Proponowanie działań korygujących w celu polepszenia wyników ekonomicznych
 • Kontrola nad odchyleniami kosztów i przychodów oraz formułowanie wniosków na podstawie otrzymanych wyników
Wymagania:
 • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( Finanse, Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewne)
 • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
 • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel i tabel przestawnych)
 • Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne, otwartość oraz dokładność
 • Znajomość i doświadczenie w branży medycznej mile widziane
Oferujemy:
 • Elastyczny czas pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
 • Współpraca oparta o umowę o pracę
 • Nowoczesne narzędzia pracy
 • Miłą i przyjazną atmosferę
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w Warszawie (02-784),przy ul. Dunikowskiego 10 w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółki z Grupy Corten Medic.
W przypadku nie umieszczenia odpowiedniej klauzuli Pana/Pani aplikacja nie weźmie udziału w procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych są Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w 02-784 Warszawie, ul. Dunikowskiego 10 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wymaganych przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody.